Bílý hrnek k potisku

Potisk hrnků

Rádi byste sobě nebo svým blízkým pořídili hrneček s originálním potiskem? Hrnky s potiskem můžete v obchodech přímo zakoupit jako hotové, nebo si na ně nechat vytvořit potisk vlastní. Hrnky s potiskem patří mezi oblíbené a netradiční dárky, které se báječně hodí k narozeninám, k svátkům nebo i pod vánoční stromeček. Poradíme vám, jak si takový hrneček pořídit.

 

Jak probíhá potisk hrnků

Aby potisk na hrnečku vydržel opravdu dlouho, je zapotřebí využít pro aplikaci obrázku profesionální technologie. Potisk se tak na hrnek nejčastěji aplikuje prostřednictvím sublimačního tisku, který je známý pro barevnou stálost a vysokou odolnost. Takové hrníčky můžete pohodlně mýt i v myčce. Sublimační tisk probíhá ve všech barevných odstínech, výborně prokreslí detaily a barevné přechody. Setkat se s ním můžete nejen u hrnečků, ale třeba i při výrobě triček s potiskem a dalšího oblečení.

Hrnek s vlastním potiskem

Jako dárek určitě potěší hrnek s vlastním potiskem. Můžete tak dodat fotku vás a vašeho partnera/vaší partnerky, oblíbeného domácího mazlíčka, fotku vnoučat pro prarodiče nebo fotku z dovolené, na kterou máte nezapomenutelné zážitky. Díky originálnímu hrníčku tak budete mít vy nebo obdarovaný fotku neustále na očích. Kromě obrázků je možné na hrnečky natisknout i různý text dle vašich představ. K tisku se využívají malé a větší hrnky ve standardních i v atypických tvarech. Hrnek s potiskem má nejčastěji bílou barvu. Na té totiž zvolený motiv nejlépe vynikne.

Hrnky s potiskem k mnoha účelům

Pěkný hrnek s potiskem pořídíte za pár korun. Tento hrnek se dá využít nejen jako rodinný dárek, ale je oblíbený také k reklamním účelům. Pokud tedy máte vlastní firmu, můžete se na potisk hrnků zaměřit a využít je jako způsob vaší propagace. Stačí jen vymyslet originální obrázek a nechat vyrobit několik reklamních hrníčků. Uvidíte, že vás hrnky budou propagovat samy i bez vaší velké iniciativy.