Potisk těhotenských triček náhled

Navrhněte si vlastní potisk na těhotenské tričko

Čekáte miminko a přemýšlíte, jak oživit svůj šatník? Nebo naopak máte těhotnou kamarádku a chtěla byste ji potěšit vkusným dárkem? Máme pro vás jednoduchý tip. Navrhněte si tričko s vlastním potiskem dle fantazie. Nenechte se omezovat nabídkou již hotových triček. Zapojte svou kreativitu a uvidíte, že výsledek bude fantastický. Těhotenská trička s potiskem budou přesně podle vašich představ.

 

Těhotenská trička s potiskem podle vás

Jaké těhotenské triko s potiskem byste si přála? Máte raději veselé, vtipné či zcela jednoduché motivy? Nejoblíbenější jsou vtipná těhotenská trika, která v sobě ukrývají dostatečnou dávku humoru a nadsázky. Těhotenská trička přímo vybízejí k tomu, abychom jako potisk zvolili dítě, které se snaží dostat z vašeho bříška. „Triko zip“, které „rozepíná“ holčička nebo chlapeček, je neuvěřitelně stylové, veselé a navíc rafinované. Jde o těhotenské triko s vtipným obrázkem miminka, který pobaví skutečně každého. A co teprve těhotenské tričko s nožičkama? A pokud nechcete obrázek, vsaďte na vtipné nápisy, například těhotenské triko ze mě koule s obrázkem zeměkoule – to rozesměje i největší suchary, co říkáte? A navíc v takto vtipném triku budete mít nezapomenutelné fotky a jedinečné vzpomínky na nejkrásnější období svého života.

Jak na to?

Navrhnout si vlastní těhotenské triko není nic složitého. Stačí si jen vybrat barvu trika a poté potisk, jaký se vám líbí nejvíce. Můžete klidně kombinovat obrázky s nápisy nebo vybrat jen jednu variantu. Těhotenské triko s vtipným potiskem je veselé, zábavné a navíc velmi slušivé. Všechna nabízená těhotenská trička jsou vyrobena z bavlny, která má ty nejlepší vlastnosti, a nechybí také elastan, díky kterému se tričko dokonale přizpůsobí vaší postavě. Můžete vybírat z pestré škály různých barev a motivů. Nechte se inspirovat a navrhněte si těhotenské tričko podle sebe.