Dresy s potiskem

Potisk dresů

Hrajete fotbal, hokej, volejbal, basket nebo se věnujete jinému kolektivnímu sportu? Pokud váš tým nemá žádný dres, určitě si ho nechte vyrobit. Jestliže sice vlastníte dresy, ale ty se vám nezdají dostatečně originální či výstižné, rovněž se vyplatí nechat je vyměnit za jiné. Pokud si nevyberete z nabídky hotových dresů v obchodech, přichází v úvahu také výroba dresů na míru a jejich potisk podle vašich individuálních představ.

 

Potisk a výroba dresů

Rozhodujete se pro výrobu dresů a nevíte, jak dlouho bude vše trvat a co budete potřebovat? Základem je výběr materiálu pro dres a také metody, kterou se na něj potisk aplikuje. Obvykle se využívají bavlna nebo polyester. Bavlněné dresy jsou naprostým základem, který se hodí na veškeré sportovní aktivity. Potisk dresů z bavlny je rychlý, jednoduchý a také kvalitní.

Výroba dresů s potiskem z polyesteru rovněž není náročná. Dají se využít jako fotbalové dresy, volejbalové, nohejbalové nebo třeba floorbalové. Na dresy se využívá nejčastěji sublimační tisk, kdy peciální tiskárna vytiskne na dres. Vlákna se při vysoké teplotě zabarví podle vašich představ. Takový tisk je velmi odolný i při praní na vysoké teploty. Sublimační tisk se využívá jen na textil z polyesteru. Pokud má být dres bavlněný, je namístě použití jiné tiskové technologie.

Hokejové i fotbalové dresy s vlastním potiskem

Toužíte po dresu s vlastním potiskem? Neváhejte a takový dres si pořiďte. Budete v něm opravdu originální a navíc si budete jisti, že si vás nikdo s nikým nesplete a že nikdo nebude mít stejný dres jako vy. Fotbalové dresy s vlastním potiskem se těší velké oblibě nejen v první lize, ale i při různých školních a volnočasových utkáních.

Dresy na libovolné sportovní aktivity

V současné době si můžete nechat vyrobit dresy na libovolné sportovní aktivy. U dresů na rozdíl od triček je navíc potřeba dbát na to, aby materiál byl savý a prodyšný a vy jste se tak v oblečení cítili po celou hru dobře.