Trička s vlastním potiskem - vytvoř si je

Potisk triček

Aby vám zakoupené tričko vydrželo co nejdéle jako nové, je zapotřebí, aby jeho potisk byl opravdu kvalitní. Na potisk triček se využívá několik metod, které přinášejí dobré výsledky. Trička si můžete koupit s hotovým potiskem, nebo si na ně nechat aplikovat potisk vlastní, který bude originální a zároveň naplní vaše očekávání.

 

Tričko s vlastním motivem

Trička s vlastním potiskem jsou velmi oblíbená, ale dražší než trička vyráběná hromadně. Musíte zde totiž zaplatit za unikátní grafiku, která bude na vaše tričko vytištěna. Grafiku si můžete i sami dodat a jen si ji nechat v obchodě upravit, což ale bude vyžadovat i vaši časovou investici. Tričko s vlastním nápisem či obrázkem je vhodné nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera či partnerku, kamaráda, kamarádku, rodiče či sourozence.

Jaký zvolit potisk na trička

Potisk trička je možné provést několika metodami. První způsob představuje digitální potisk triček, který nabízí vysokou kvalitu, dlouhou trvanlivost, nízkou cenu, detailní zpracování a měkkost aplikace. Digitální potisk se většinou aplikuje na bavlněná trička, která by měla následně ještě projít kontrolou, zda byl potisk vyhotoven opravdu správně.

Další možností je sublimační potisk triček. Ten se však využívá spíše u sportovních dresů, polštářů nebo hrnků. U triček se s ním setkáte jen výjimečně. Poslední možností je sítotisk, který se provádí především u většího počtu kusů, v závislosti na grafickém návrhu.

Profesionální výroba triček s potiskem

O potisk trička se doma rozhodně nepokoušejte sami a raději tuto činnost svěřte do rukou odborníka. Jedině tak si budete jisti vysokou kvalitou provedení. V obchodech můžete zakoupit již vyhotovená trička s potiskem nebo si nakreslit vlastní potisk na tričko, který na sto procent vystihne vaše názory a životní postoje. Potisk triček je dnes trendy, proto neváhejte a také si některé z triček objednejte.