Vlastní potisk na mikinu

Potisk mikin

Hledáte originální mikinu, do které byste se mohli zachumlat za chladnějších dní či nocí? Sáhněte po mikině s vlastním originálním potiskem, kterou vám všichni vaši přátele budou jen závidět. Takovou mikinu si můžete nechat vyrobit nejen pro sebe, ale také ji využít jako dárek pro nejrůznější příležitosti. Pokud vám chybí vlastní nápad na originální potisk, můžete v obchodech vybírat z již vyhotovených mikin s potisky.

 

Jak se vyrábí mikiny s potiskem

Vyrobit mikinu s potiskem je dnes celkem jednoduché. Současné době však předcházel mnohaletý vývoj technologií, které kvalitní potisk dokáží zajistit. Moderní mikiny s potiskem dnes nejčastěji využívají digitálního tisku nebo sítotisku. K sítotisku se většinou přistupuje u hromadné výroby, jelikož se jedná o dražší metodu, jejíž návratnost je třeba až při 30 nebo 50 kusech oblečení. Využívá se sítotisk v přímých barvách nebo rastrový sítotisk.

Jestliže si chcete nějaké oblečení nechat potisknout vlastním návrhem, většinou využijete digitální potisk, který je cenově dostupnější a přesto přináší vynikající výsledky. Ideální je tisk aplikovat na bavlněné oblečení.

Potisk mikin u profesionálů

Aby potisk mikiny byl opravdu kvalitní, doporučujeme vám obrátit se na profesionály. Rozhodně se tedy o výrobu mikiny s potiskem nepokoušejte sami doma. V profesionálních obchodech a výrobnách jsou na potisk mikin, triček, dresů i dalšího oblečení speciálně vybaveni. Vy tak bez práce a za příznivou cenu získáte mikinu s kvalitním potiskem již za pár dní.

Mikiny s vlastním potiskem

Sami si můžete navrhnout vlastní potisky na mikiny. Když máte jasnou představu, ale neumíte ji nakreslit, je dobré oslovit grafika a poradit se s ním. Lehce si tak vytvoříte mikinu s vlastním potiskem, ve které budete opravdu originální. Mikina s vlastním potiskem může být zhotovena v libovolné barvě podle vašich představ a požadavků.