Body pro miminko modré visící

Vtipná body pro miminka

Hledáte veselé oblečení pro svého malého novorozence? Máme pro vás tipy, jak vybírat vtipná body pro miminka, která zaručeně vykouzlí úsměv na vaší tváři a pobaví i tatínky, babičky nebo dědečky. Samotná dětská body jsou nejen opatřena originálním potiskem, ale samozřejmostí by měla být i vysoká kvalita použitých materiálů nebo perfektně padnoucí střih.

Kojenecká body pobaví všechny rodiče

Zapomeňte na obyčejné bílé, růžové nebo modré bodýčko, které ničím speciálním nezaujme a má ho už v novorozenecké výbavičce každá maminka. Pořiďte raději svému drobečkovi stylové a originální kojenecké body s veselým potiskem – nápisem nebo obrázkem – který mluví za vše.

I v náročných chvilkách mateřství, které prožíváte (nebo budete prožívat), vás takové body může pobavit. To z něj mimo jiné dělá perfektní dárek nejen pro všechny novorozence, ale také pro jejich rodiče – například k narození miminka nebo pod vánoční stromeček.

Body pro miminko musí být kvalitní a pohodlné

Vtipná body pro miminka, zařazená v naší nabídce, rozesmějí snad úplně každého. Navíc jsou ušita ze stoprocentní bavlny nebo z jiných kvalitních materiálů a jsou šetrná i k citlivé dětské pokožce. Samozřejmostí je také komfortní střih a kvalitní potisk.

Bodýčka jsou nejčastěji doplněna několika druky. Ty lze snadno rozepnout a okamžitě body v případě potřeby celé svléknout nebo alespoň pohodlně vyměnit plenku. Abyste při praní snížili opotřebení na minimum, doporučujeme vám body prát naruby a stejně tak i žehlit.

Dětská body s vtipným potiskem pro kluky i pro holčičky

U nás si vybere úplně každý. Vtipná a originální body, která je radost nosit, nabízíme pro rodiče chlapečků i holčiček. Mnohá jsou také v univerzálním bílém provedením, na němž potisk skvěle vynikne. Naše velikosti perfektně padnou všem novorozencům i dalším malým dětem. Protože body mají převážně krátký rukáv, dají se snadno kombinovat se svetříky i s dětskými mikinami. Uvidíte, že vaše dítko je rádo využije na každodenní nošení.