Vtipná body pro miminka

Hledáte veselé oblečení pro svého malého novorozence? Máme pro vás tipy, jak vybírat vtipná body pro miminka, která zaručeně vykouzlí úsměv na vaší tváři a pobaví i tatínky, babičky nebo dědečky. Samotná dětská body jsou nejen opatřena originálním potiskem, ale samozřejmostí by měla být i vysoká kvalita použitých materiálů nebo perfektně padnoucí střih.

Kojenecká body pobaví všechny rodiče

Zapomeňte na obyčejné bílé, růžové nebo modré bodýčko, které ničím speciálním nezaujme a má ho už v novorozenecké výbavičce každá maminka. Pořiďte raději svému drobečkovi stylové a originální kojenecké body s veselým potiskem – nápisem nebo obrázkem – který mluví za vše.

I v náročných chvilkách mateřství, které prožíváte (nebo budete prožívat), vás takové body může pobavit. To z něj mimo jiné dělá perfektní dárek nejen pro všechny novorozence, ale také pro jejich rodiče – například k narození miminka nebo pod vánoční stromeček.

Body pro miminko musí být kvalitní a pohodlné

Vtipná body pro miminka, zařazená v naší nabídce, rozesmějí snad úplně každého. Navíc jsou ušita ze stoprocentní bavlny nebo z jiných kvalitních materiálů a jsou šetrná i k citlivé dětské pokožce. Samozřejmostí je také komfortní střih a kvalitní potisk.

Bodýčka jsou nejčastěji doplněna několika druky. Ty lze snadno rozepnout a okamžitě body v případě potřeby celé svléknout nebo alespoň pohodlně vyměnit plenku. Abyste při praní snížili opotřebení na minimum, doporučujeme vám body prát naruby a stejně tak i žehlit.

Dětská body s vtipným potiskem pro kluky i pro holčičky

U nás si vybere úplně každý. Vtipná a originální body, která je radost nosit, nabízíme pro rodiče chlapečků i holčiček. Mnohá jsou také v univerzálním bílém provedením, na němž potisk skvěle vynikne. Naše velikosti perfektně padnou všem novorozencům i dalším malým dětem. Protože body mají převážně krátký rukáv, dají se snadno kombinovat se svetříky i s dětskými mikinami. Uvidíte, že vaše dítko je rádo využije na každodenní nošení.