May the 4th be with you

Trička s potiskem Star Wars

Trička s potiskem Hvězdných válek jsou originální volbou pro všechny skalní fanoušky této sci-fi série. Máte sami v oblibě Star Wars? Nebo znáte někoho, kdo žije Hvězdnými válkami? Pak je stylové triko s unikátním motivem jasnou koupí. Rozhodně nejde jen o jeden potisk, tato trička jsou k dostání v celé škále atraktivních designů. Samozřejmostí je i bohatý výběr mezi pánskými, dámskými a také dětskými velikostmi, a tak se do Star Wars kolekce může bez problémů obléci i celá rodina.

Oblékněte se do stylového trička Star Wars

Zapomeňte na nudná jednobarevná bavlněná trička. V triku s potiskem, který vás dobře vystihuje, je to o poznání větší zábava. Vzbudí úsměv nejen na vaší tváři, ale i v očích těch, kteří Hvězdné války dobře znají. Star Wars trička (ať už dámská či pánská) zdobí výstižné nápisy, zajímavé obrázky nebo kombinace těchto prvků. Znázorňují různé situace a hrdiny. Snadno tak v jejich nabídce naleznete ten nejoblíbenější, který budete s nadšením nosit.

Díky celé škále nabízených odstínů lehce zvolíte barvu, na níž potisk nejlépe vynikne. Největší popularitě se těší základní odstíny, jako je bílá, černá nebo šedá. Protože potisk je často pestrobarevný, jsou nevýrazné barvy mnohdy ideální. Nesmíme zapomenout ani na limitované vánoční edice triček nebo na edice speciálně vydávané k novým filmům.

Nemusíte se bát, že by vám StarWars tričko viselo nevyužité ve skříni. Jistě najdete vhodné příležitosti, na které ho budete moci nosit. Pokud nemáte v práci speciální dress code, můžete si ho obléci klidně i do kanceláře. Velké využití pak určitě nalezne během vašich všedních dnů.

Potisk, který se jen tak neopere

Základem všech triček je kvalitní nesepratelný potisk. Ačkoliv se doporučuje triko prát naruby, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení, vydrží vám jako nové opravdu velmi dlouho, jelikož ani při praní v automatické pračce by se potisk neměl nijak poškodit.

Tričko může mít kulatý nebo véčkový výstřih a být volné či těsnější – záleží pouze na vašich preferencích. Svou velikost snadno naleznete v tabulce a před koupí si ho nemusíte ani zkoušet. Perfektně totiž sedne každé postavě.

Den Star Wars oslavte v módním fanouškovském tričku

Věděli jste, že 4. květen je oficiální Den Star Wars? Zajímá vás, proč právě toto datum? Slavný pozdrav ze Star Wars „May The Force Be With You“ (Ať tě síla provází) výrazně připomíná „May The 4th Be With You“. Známá fráze se tak postarala o vznik dne, který mezi fanoušky sklidil velké nadšení a spustil vlnu oslav po celém světě. Povědomí o tomto jedinečném okamžiku aktivně šíří oficiální blog StarWars.com i sociální sítě. Až tedy budete mezinárodní Den Star Wars slavit, nezapomeňte se na to i náležitě obléci.