Vodácká trička s potiskem

Vodácká trika

Ať už patříte mezi zkušené vodáky nebo se stále považujete za naprosté amatéry, pěkné tričko na vodu vám rozhodně udělá radost. Originální trika, která vystihují různé zájmy, sklízí dnes úspěch čím dál častěji a patří mezi populární volnočasové oblečení. Kam je nosit? Konkrétně trička na vodu si obléknete nejen na sjíždění Vltavy či na plavbu po Karibiku, ale využijete je třeba i při posezení s přáteli, na nošení do školy nebo do práce.

Trička na vodu s potiskem nejen pro vodáky, rybáře a mořeplavce

Hýříte stále vtipem? Nebo by vás naopak vaši přátelé označili za „suchara“? V každém případě si můžete obléknout stylové vodácké tričko, které je dostupné v pánské i dámské variantě. Zatímco námořnická trika nejčastěji zdobí jen obyčejné vodorovné proužky, tak správná vodácká trička jsou většinou hodně vtipná, takže se při jejich nošení s přáteli ještě navíc zasmějete. Pozornost poutají různé humorné a lichotivé i méně lichotivé nápisy, které dokážou světu, že si ze sebe umíte dělat legraci.

Zárukou úspěchu při nošení triček je i vysoká kvalita použitého materiálu, která zaručuje, že ani při častém máčení se vaše tričko neopere nebo že při pobytu na slunci jen tak nevybledne. Trika se nejčastěji šijí ze stoprocentní bavlny a při koupi se vyplatí zohlednit i jejich gramáž – čím je vyšší, tím je použitá látka silnější.

Sluší vám černá, bílá, modrá, zelená, žlutá, červená nebo třeba oranžová barva? Správná vodácká trička jsou dostupná v celé škále atraktivních barevných odstínů a vy je tak perfektně sladíte s kalhotami všech délek nebo rovnou s plavkami či jiným vodáckým outfitem.

Vtipná trička na vodu rozveselí vaše parťáky

Užijte si dovolenou na vodě na maximum. Vyberte si tričko pro sebe nebo pro svou celou partu, ve kterém si užijete spoustu zábavy. Vtipná vodácká trika jsou také perfektním dárkem pro každého, kdo chce na řece vypadat originálně a zaujmout i jinak než vodáckými schopnostmi.