Trička ViralBrothers nejen pro skalní fanoušky

Baví vás ViralBrothers? Rádi koukáte na jejich videa a smějete se přitom? Pak si pořiďte originální tričko, ve kterém budete vypadat jako správný fanoušek. Trička ViralBrothers jsou určena pro každého bez rozdílu věku. Mohou je nosit kluci i holky. Budou slušet teenagerům i mámě a tátovi. Pokud chcete vědět víc o dvojici ViralBrothers, pokračujte ve čtení článku.

O ViralBrothers

Za ViralBrothers stojí dvě osoby – Erik Meldik a Čeněk Stýblo, kteří se specializují na tvorbu virálních video kampaní. Jejich videa jsou veselá, vtipná a taky ze života. Pravděpodobně jste je již někdy viděli, ačkoliv o tom možná ani nevíte. Pokud ne a toto duo vám opravdu nic neříká, doporučujeme shlédnutí těch nejoblíbenějších kousků, které vám zpříjemní každý všední den. Ve videích najdete nejen humor, ale také marketingové prvky, které jsou podnícené kreativitou této dvojice.

Videí, které si můžete přehrát, jsou desítky. Na ViralBrothers narazíte nejen na jejich youtube kanálu nebo na oficiálních stránkách, ale můžete se zařadit i mezi jejich fanoušky na facebooku, odkud budete mít jistotu, že vám žádné nové video neunikne. Zkrátka s ViralBrothers je zábava. Neberte život tak vážně, mnohem lepší je vnímat věci s humorem a pobavit se třeba právě u videí z jejich dílny.

Originální trička ViralBrothers

ViralBrothers vám přinášejí zábavná trička s nápisy. Texty jako „Mrkni, pokud mě chceš“ nebo „Mám debilní kecy a nestydím se za to!“ jistě vzbudí rozruch ve vašem okolí. Samotné texty ale nejsou všechno. Můžete si pořídit také triko, na kterém budou karikatury obou hlavních umělců.

Trika jsou k dostání za super ceny, v černém, modrém nebo třeba v červeném provedení. Jejich vzory jsou opravdu výrazné, takže vás v nich nikdo nepřehlédne. Můžete je nosit do školy, do práce nebo si je oblékat jen tak ve volném čase. Tak se nestyďte a dejte volnost svým myšlenkám. S upřímnými tričky od ViralBrothers nesáhnete vedle, i pokud je darujete svým blízkým.