Trička Minecraft

Dětské tričko s potiskem MinecraftPatříte mezi milovníky stavitelské hry Minecraft? Ať jste děti, teenageři nebo dospěláci, tuto počítačovou hru si jistě oblíbíte. Ačkoliv její grafika vám na první pohled připomene hry ze systému DOS, nenechte se mást, jedná se o propracovanou hru pro PC i PlayStation s promyšleným příběhem. Jako správný fanoušek si určitě pořiďte tričko Minecraft, díky kterému všichni ve vašem okolí poznají, jak trávíte své volné večery a víkendová odpoledne.

Minecraft trička

Minecraft trička nepostrádají šmrnc, vtip a originalitu. Ačkoliv mnoho vtipů pravděpodobně pochopí jen příznivci hry. Trička se šijí z kvalitní bavlny a jejich potisk se aplikuje metodou zvanou sítotisk, což znamená, že se tak snadno neoperou. Mají volnější pánský střih, který ale samozřejmě mohou nosit i ženy. Díky bohaté nabídce standardních velikostí se k vám dostanou i dětská Minecraft trička, která se jistě zalíbí vašim nejmenším ratolestem.

O hře Minecraft

Hra Minecraft využívá 3D prostředí. Hraje se ve více hráčích a každý z nich si zde tvoří svůj vlastní svět. Nejenže staví a hospodaří, ale během noci se musí ještě chránit před nebezpečnými příšerami. Hra se dá hrát bez registrace nebo s registrací – po síti s více hráči.

Můžete vybírat z několika herních módů, jako Survival, Hardcore, Creative nebo Adventure. Stejně tak stupně obtížnosti jsou volitelné. Zde tak můžete vidět, že hra je opravdu pro každého. Můžete vyzkoušet všechny herní módy i obtížnosti. Fungují zde tři hlavní dimenze – overworld (okolní svět), nether (podsvětí) a end (závěr). Dimenzí může být i více v závislosti na modifikacích. Mezi sebou je propojují portály.

Užijte si zábavu v Minecraft tričku

Minecraft tričko můžete nosit nejen na hraní této oblíbené hry. Oblékněte si ho do práce, do školy nebo se v něm předveďte před svými přáteli. Uvidíte, že v tričku s originálním potiskem bude úspěch mezi dalšími herními pařmeny zaručen.