Tričko Ze mě koule

Těhotenské triko s potiskem Ze mě kouleTěhotenství představuje krásné životní období, na které každá žena ráda vzpomíná. Dávno už minuly doby, kdy jsme musely nosit pouze dlouhé šaty a svetry po babičce. Dnes je těhotenská móda velmi pestrá. Zvěčněte si své bříško v krásném a stylovém tričku s vtipným nápisem „Ze mě koule“. Těhotenská trička s potiskem si zkrátka zamilujete.

KOUPIT


Vyberte si těhotenské triko Ze mě koule, které kromě tohoto velmi originálního nápisu zdobí také obrázek zeměkoule. Těhotenské tričko je vyrobené z kvalitního materiálu, který tvoří bavlna v kombinaci s elastanem. Dokonale se tak přizpůsobí velikosti vašeho bříška. Vybírat můžete nejen z mnoha barevných variací, ale také velikostí.
Způsob potisku spočívá v nanesení speciálního pigmentového inkoustu na textilii. Inkousty se zafixují vysokou teplotou a tlakem. Výsledný potisk je velmi příjemný, látka zůstává prodyšná, volná a měkká. Buďte originální a udělejte si ze sebe legraci. Zvolte těhotenské triko s potiskem, ve kterém budete nepřehlédnutelná.