Polštáře k potisku

Polštář s vlastním potiskem

Co je to poslední, na co myslíte, než usnete? Dost možná těsně před odchodem do říše snů vyřizujete na notebooku pracovní e-maily nebo sledujete svítící displej mobilního telefonu. Do postele si tak ale zbytečně pouštíte stres. Vážně! Kdy naposledy se vám zdály skutečně sladké sny? Že na to už si nevzpomínáte?

Potisk na polštář je vhodný i jako dárek

Snadno to může napravit polštářek s vlastním potiskem. Na něj lze natisknout například fotografii toho, kdo je vám blízký či místa, které máte rádi, to vše ve vysoké kvalitě. Rozhodně zajímavou alternativu představuje i nápis. Není nad to každé ráno vstávat s optimistickým mottem, které vás příjemně naladí do nového dne. Můžete tak rovněž i originálně někomu vzkázat, že vám na něm opravdu záleží a věnovat takový polštář s potiskem jako dárek.

Polštářek není limitován velikostí. Potisknout lze jak ty malé, které se vejdou i do zavazadla na cesty, abyste ho u sebe mohli mít kdykoli, tak i větší. Ty mohou zase doma posloužit i jako zajímavý doplněk interiéru. Pohybují-li se ve vašem bytě malé děti nebo zvířata, hrozí nebezpečí ušpinění. Díky vysoce odolnému kvalitnímu potisku není problém je ani vyprat, abyste se z nich mohli těšit opravdu po dlouhou dobu.

A co je lepším důkazem lásky než zamilovaný polštář s fotkou vás dvou nebo s láskyplným vyznáním? Hned máte osobitý dárek pro svého miláčka například k výročí. Klasický čtvercový polštář rozhodně není tím jediným kandidátem vhodným k aplikování potisku. Proč nesáhnout třeba po kulatém? Populární jsou v současnosti motivy evokující přírodu jako mech či stromová kůra. Stanou se designovou dekorací každého moderního bydlení.

V noci vám nebude smutno

Kousek přírody si můžete domů vnést i jinak. Každého milovníka zvířat potěšíte roztomilým potiskem psa, kočky nebo jiného domácího mazlíčka. Až se náhodou nebudete mít v noci ke komu přitulit, určitě takový polštář s obrázkem oceníte. Nebo snad dáte přednost divokým šelmám? Jen v takovém případě tedy pozor na divoké sny.

A nejen dospělí uvítají večer přítomnost tohoto malého společníka. Pokud se vašim ratolestem obtížně usíná a nechce se jim být o samotě v postýlce, polštářek s potiskem oblíbeného hrdiny z pohádky nebo filmu jim určitě pomůže. Každodenní uspávání se tak zaručeně obejde bez oblíbeného: „Ještě pět minut, mami…“ Dobrou noc!