Mimoňové – do kin přichází nový film


Populární žluté postavičky se konečně dočkají svého celovečerního filmu. Samozřejmě, že se bude jednat o komedii, doslova nabitou sérií typických mimoních gagů.  Film dějově předchází snímky Já padouch a Já padouch 2. Líčí historii vývoje mimoňů od pradávných jednobuněčných organismů až do nedávné minulosti. Po celou dobu svého dlouhého vývoje měli mimoňové jediný cíl. Sloužit těm nejhorším zloduchům v dějinách. Avšak, jak už se to těmto hrdinům stává, vždy se to nějak zvrtlo. Postupně nechtěně zlikvidovali všechny zlouny. Uvidíme co se stalo s T. Rexem, Čingischánem, Napoleonem, či Draculou. V zoufalství se uchýlí do ústraní v Antarktidě, kde plánují začít nový život. A pak přijde nová naděje. Píší se šedesátá léta 20. století a v New Yorku … Dále nebudeme děj filmu prozrazovat. Ostatně o moc víc toho sami nevíme. Těšme se tedy na červen roku 2015, kdy má snímek přijít do kin. Dozvíme se jak to všechno bylo a hlavně se určitě výborně pobavíme.

Celovečerní animovaná rodinná komedie Mimoňové (Minions) vzniká v produkční společnosti Illumination Entertainment, která je podepsána již pod předchozími snímky Despicable Me a Despicable Me 2. O tom, že se s velkou pravděpodobností bude jednat o zdařilý film svědčí i jména herců, kteří mluví hlavní postavy v originálním znění – Sandra Bullock jako první ženský super padouch Scarlet Overkill, Pierre Coffin jako Stuart, Kevin a Bob, Jon Hamm jako vynálezce Herb Overkill, Chris Renaud, Steve Carell, Hirojuki Sanada.

A protože jsme Dobrá trička, tak v souvislosti s tímto filmem nedočkavě vyhlížíme nové potisky s tématikou minionů. Nezapomeňte proto sledovat naše stránky. Do kina můžete vyrazit stylově v novém triku s obrázkem mimoně.