Jak vybrat správné pánské tričko?

Je tolik rozličných druhů mužů, tak jak zvolit ideální tričko? Výběr se může zdát složitý, ale my umíme poradit. Připravili jsme přehledný manuál výběru pánského trička, který ocení snad úplně každý. Než přejdeme ke konkrétním radám, tak se musíme ujistit, že jsme na správném místě. Opravdu vidíte úžasná, vtipná a moderní trička? Zdá se, že ano, a tak se můžeme pustit do výběru, který bude zakončen radostí všech zúčastněných.

Rada jedna – Změř své tělo

Pokud chcete objednat triko pro svou osobu, musíte skvěle znát vlastní tělo. Jistě víte, jaké velikosti triček si běžně kupujete, ale každý výrobce si s velikostmi hraje dle libosti. Proto se podívejte do tabulky velikostí, která je téměř jistotou, že se rozhodujete správně. Při objednávání trička pro přítele nebo partnera lze přeměření velikosti spojit s činností (dle většinové populace) velice příjemnou. Už jste si hráli na sexy krejčí?

Rada dva – Vybírejte dle očí

Přistupte co nejblíže ke svému příteli a zhluboka se mu podívejte do očí. Možná v nich uvidíte odraz trika, které si již dlouho přeje, ale nedokázal se vymáčknout. Jedná se o méně pravděpodobnou variantu, a proto si alespoň zapamatujte jejich barvu. Poté se podívejte na jeho vlasy a další charakteristické znaky. V případě, že se jedná o šmoulu, nedoporučujeme tričko modré barvy. Možná si stále nebudete jistá, a tak se podívejte do jeho šatníku, kde najdete inspiraci.

Rada tři – Osobnost je hlavní

Tričko je mnohem více než kusem oděvu. Vyjadřuje osobnost a postoje svého majitele či lépe nositele. Darovat ho je jako darovat vlastní srdce a nemusí se jednat jen o triko vtipné, moderní či zamilované. Pánská trička se vybírají s rozmyslem, protože muži za sebe často nemyslí a spoléhají se na své ženy. Je to tedy na vás a ta nejlepší vtipná trička Vám budou k dispozici.