Jak na výběr nejlepšího dámského trička?

Přinášíme Vám další z řady hodnotných článků, které udělají i z toho nejzoufalejšího přítele borce vybírajícího ty nejlepší dárky na míru, ušité pro křivky a sny jeho partnerky. Tento článek zajisté ocení i ženy, které si dlouho nekupovaly oblečení. Čtenářka Jana nám napsala, že se po deseti letech vrátila z opuštěného ostrova a výběr vtipného trička je pro ni obtížný. Nejen pro Janu, ale i další čtenáře přinášíme tento článek.

Rada jedna – Triko jako odraz povahy

Pryč jsou doby, kdy bylo tričko pouhým kusem tkaniny, který měl chránit nebohé sběrače a lovce před nepřízní matky přírody. Lidé se stali moudřejšími a vědí, že trička mohou být nejen praktická, ale také vtipná a stylová. Když vybíráte dámské tričko, musíte do posledního detailu znát jeho budoucí nositelku. Udělejte si průzkum šatníku, najměte si detektiva a vyhrabte i ta nejtemnější tajemství z minulosti. Jen tím dosáhnete toho, že vybere ideální triko, kupříkladu jako dárek.

Rada dva – Tričko musí sedět

Na reprezentativním vzorku 873 respondentů jsme zjistili, že pokud vtipné tričko nepadne, potěší mnohem méně, než když sedí dobře. Hlubší analýzu důvodů si necháme pro následující článek, ale dovolujeme si vyvodit závěr, že velikost dámského trika bude zásadním faktorem. Vybírejte tedy s rozvahou a důkladně prostudujte tabulku velikostí. Naštěstí můžete zvolit z dostatečného množství dámských triček všech velikostí.

Rada tři – Musí být in

Nezapomeňte, že vybíráte tričko dámské a jakákoliv chyba se jako bumerang vrátí. Přítelkyně to možná nedá najevo ihned, ale buďte si jisti, že každé Vaše pochybení si zapisuje do složky s Vaším jménem! Naštěstí žijeme v době internetu a právě jste narazili na nabídku těch nejlepších triček pro ženy, dívky, maminky, přítelkyně či babičky. Pravděpodobně se budete rozhodovat mezi více variantami a v tom případě máme poslední a nejlepší radu. Nakupte více variant a minimálně s jedním tričkem se trefíte.