Česká trička CityZen odolají potu a špíně

Stylová, pohodlná a k tomu na nich nejsou vidět potní skvrny ani na nich neulpívá špína? Opravdu se nejedná o vtip ani nejde o úryvek ze sci-fi povídky. Jsou to trička CityZen, která vznikají ve start-upu z Chrudimi. Vynikají kvalitou, šijí se z prémiové bavlny a díky unikátní technologii na nich není doopravdy vidět pot. Dokonce je takřka nemožné je ušpinit. A to, že padnou jako ulitá? To je přece úplně jasné!

Pohodlí na prvním místě

Na začátku byly diskuze tří kamarádů, kteří toužili po módě, ve které budou dobře vypadat, ale také se dobře cítit. Jenže může se člověk cítit fajnově, když se na tričku objeví po pár minutách nošení potní skvrny? Asi těžko. Vznikl tedy nápad vytvořit pomocí nejnovější technologie trička, na kterých pot nebude vůbec vidět. Ba co víc, nepůjdou ušpinit, přitom zůstanou příjemně prodyšná. Bonusem pak mělo být, že budou dobře vypadat a budou se vyrábět v tuzemsku nebo na Slovensku ekologicky. Vznikla značka CityZen a splnila vše, co si předsevzala. Dnes si může koupit jejich výrobky každý, navíc se neustále rozšiřuje nabídka dalšího oblečení.

Rychle schnou a nezapáchají

V čem tkví tajemství toho, že jsou trika CityZen stále oblíbenější? Jednoznačně díky technologii úpravy povrchu bavlny. Po úpravě nejsou vidět potní fleky, na látce nezůstávají skvrny z tekutin a na vláknech se nedrží špína. Jsou proto vhodná do práce, na sport i pro volný čas. A co teprve na rande, kdy se nikdo nechce znemožnit potem v podpaží. Mezi další neskonalou výhodu patří, že pot dobře sají, rozvádějí do plochy trika a proto dobře schnou za všech okolností, nehledě na povětrnostní podmínky. Pot navíc nezapáchá, protože tkanina je hned suchá a bakterie se tak nestihnou rozmnožit. Vybrat si lze z mnoha různých barev a střihů. Je libo tričko čistě bavlněné nebo s příměsí elastanu, které perfektně tvaruje postavu a náležitě zvýrazní ženské křivky?

Ekologická trička z České republiky

Značka CityZen je ryze česká od nitky až po finální výrobek. Oděvy se vyrábí z prémiové bavlny, která se dováží ze Spojených států amerických, z Řecka nebo z Egypta ve formě příze, přičemž i pletenina je tuzemské výroby. Také další procesy probíhají v České nebo Slovenské republiky včetně barvení, střihání a šití. Technologická úprava CityZen je navíc patentovaná. A nejen to. Oděvy CityZen se vyrábějí ekologickým způsobem a jsou ze 100 procent recyklovatelné. Firma je nadto držitelem ocenění ShopRoku 2020 a vítěz soutěže Podnikatel roku Pardubického kraje 2021.

Tak neváhejte a pořiďte si unikátní triko CityZen!